خط مشی فنی شرکت:

این مجموعه با شعار "فروش راه حل به جای فروش محصول" توانسته با تکیه بر دانش فنی و تجربی کارشناسان و همچنین در اختیار گرفتن تجربیات بین المللی شرکای تجاری اروپائی خود تحولی در امر مهندسی خرید و تأمین کالاهای صنعتی و عمرانی بوجود آورد.

یکی از مهمترین اهداف این مجموعه انتقال دانش مهندسی و طراحی سازه ها بر اساس تجهیزات جدید به بازار ایران می باشد به همین دلیل یکی دیگر از شعارهای شرکت آریا بنا ویژن حضور در پروژه ها اصطلاحاً از A  تا Z می باشد به این معنی که با توجه به معرفی محصولات جدید با تکنولوژی بالا که در کشورهای توسعه یافته استفاده شده و نتایج تجربی و فنی آن مثبت بوده است، می بایست شرایط طراحی آن نیز انتقال داده شود. از این رو این مجموعه سالانه اساتید و طراحان به نامی از سطح اروپا را جهت برگزاری گارگاه ههای آموزشی در زمینه طراحی بر اساس آخرین تکنولوژی موجود دعوت نموده است.

این شرکت با توجه به ارتباطات قبلی و در شرایط تحریمی موفق به انتقال دانش فنی برخی اداوات روسازی صنعت راه آهن گردیده است و در حال حاضر مراحل نهائی تولید محصول را می گذراند و پس از گذراندن تست های فنی، راه را برای اخذ لیسانس برای دوران پس از تحریم مهیا خواهد کرد.

خط مشی بازرگانی شرکت:

در سالیان گذشته به دلیل وضع برخی تحریمهای ظالمانه، هرگونه تجارتی اعم از کالاهای تحریمی و غیر تحریمی با کشور ایران ممنوع بوده و هیچ کالائی اجازه صادرات به کشور ایران را به طور مستقیم نداشته و بسیاری از کالاهای اروپائی از کانال کشور واسط وارد ایران شده است. که در این رابطه تجربیات بالای شرکت در همکاری با شرکتهای واسط نقشی تعیین کننده در تأمین کلیه اقلام مورد نیاز پروژه های زیر ساخت کشور را داشته است.